Torbalı Belediyesi’nden Çocuk Kulübü


Torbalı Belediyesi, kültürel, sosyal ve eğitici faaliyetlerine devam ediyor. Bünyesinde onlarca kurs açarak, çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Torbalı Belediyesi, Çocuk Kulübü için kayıtları almaya başladı

Torbalı Belediyesi, kültürel, sosyal ve eğitici faaliyetlerine devam ediyor. Bünyesinde onlarca kurs açarak, çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Torbalı Belediyesi, Çocuk Kulübü için kayıtları almaya başladı. Torbalı Belediyesi Kültür Sanat Akademisi bünyesinde açılan Çocuk Kulübü’nde Oyun, Türkçe Dil, Müzik, Sanat ve Matematik Atölyeleri gibi faaliyetler yer alacak. 3-6 yaş grubunu kapsayan Çocuk Kulübü için sınırlı sayıda kontenjanın olduğu açıklandı. Okul öncesi öğretmenleri tarafından verilecek olan atölye eğitimleri için başvurular Torbalı Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Hizmet Binasında alınacak.

BAŞKAN TEKİN’DEN ÇOCUK KULÜBÜ’NE DAVET

Çocuk Kulübü’nde verilecek eğitimlerle öğrencilerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayacaklarını ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak da bizlerin görevi. Biz de bu kapsamda Çocuk Kulübü açarak çocuklarımıza Oyun, Türkçe Dil, Müzik, Sanat ve Matematik Atölyelerinde eğitimler vereceğiz. 3-6 yaş arasındaki bütün çocuklarımız atölyelerimize davetlidir” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir