Kemal Kılıçdaroğlu’nun o videosu Las Vegas’ta dev ekranlarda gösterildi

T24 Dış Haberler

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun bir aileye gerçekleştirdiği ziyaret sırasında kaydedilen görüntüleri, ABD’nin turizm kentlerinden Las Vegas’ın en işlek caddesinde bir ekrana yansıtıldı.

Las Vegas’ın en işlek caddesi olan “Strip”te bulunan Mirage Otel ve Kumarhanesi’nin önündeki ekrana sosyal medyada en çok beğenilen videolar gösteriliyor. 

Fransa’da çalışan Mert Sezer Sarı isimli bir vatandaş, Mirage ekranında, yer sofrasında aileyle birlikte yemek yiyen Kılıçdaroğlu’nun önündeki tabakta bulunan yemeğin etli kısmını yanındaki çocuğa çevirdiği anları görünce kayda aldı. 

T24’e konuşan Sarı, “Videoda sağ tarafımdaki insanlar başka bir yere bakıyorlar çünkü büyük bir gösteri vardı, fakat Mirage’ın ekranı da çok önemli. Sırayla internette popüler olan birçok video gösterildi. Kemal Bey’in videosu da bu arada gösterildi” dedi.

Sarı, “Bence böyle bize basit gözüken ama aslında çok şey ifade eden bir hareketin ne kadar değerli olduğunu ve yurt dışında nasıl ilgi çektiğinin kanıtı bu videodur. Parayla reklam verebileceğiniz bir alan bile değil…” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir