EYT sözleri Zafer Şahin’i çıldırttı

CNN Türk Masası’na konuk olan Milliyet yazarı Zafer Şahin ve kamuoyu araştırmacısı Murat Gezici arasında gergin anlar yaşandı.

Fulya Kalfa’nın moderatörlüğündeki CNN Türk masası programına kamuoyu araştırmacısı Murat Gezici, Ekonomi eski Bakanı Dr. Masum Türker, Milliyet yazarı Zafer Şahin ve gazeteci Hasan Öztürk katıldı.

Kamuoyu araştırmacısı Murat Gezici’nin Zafer Şahin’e yönelik “Zenginsiniz” sözleri üzerine programda gergin anlar meydana geldi.

Demirören Holding’e bağlı Milliyet gazetesi yazarı Zafer Şahin, Gezici’ye yönelik “Emeğiyle maaşıyla çalışan insanlarız. Bizler sizler gibi belediyelere, STK’lara, holdinglere fatura kesmiyoruz. Siz daha önce katıldığımız bir programda açlık sınırından bahsedip yanınızda çalıştırdığınız insanlara o günün rakamlarıyla açlık sınırının yarısı kadar maaş verdiğini itiraf etmiş bir insansınız.” dedi.

EYT’den faydalanarak emekli olan Zafer Şahin, Gezici’nin “Emekli oldunuz çift maaş alacaksınız” deyince, daha çok sinirlendi. Şahin, “Güzel belden aşağı vurmalara devam et. Bak sana şöyle söyleyeyim. Aynı şekilde karşılığını alırsın. Bir gün cevabını vermeyeceğin bir şey çıkar karşına. Zoruna mı gitti. 27 yıl emeğimin karşılığını sana mı vereceğim. Ayıp ya. Yazıklar olsun sana utanç verici. Bu ne terbiyesizliktir. 27 yıllık emeğimin hesabını onlarca belediye kesen bu adama mı vereceğim.” diye karşılık verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir